KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kui pikalt peaks mängu ette broneerima? :
Helistage meie kontaktnumbril ning lepime kiiresti kokku. Olenevalt soovitud kuupäevast, kellaajast ja toimumiskohast oleks hea Teie soovist kindlasti ette teada võimalikult vara kuid mitte vähem kui  2 nädalat enne toimumiskuupäeva. Hooajal võime olla kohati ette broneeritud 6-8 nädalat – seega mida varem ürituse kuupäeva broneerite, seda kindlam saate olla, et soovitud ajal üritus saab toimuda.  (Vt ka  rendilepingu tingimusi siit).

Kui pikalt airsoft mäng kestab ? :
Üritus kestab kuni 4 tundi . Arvestada tuleb, et esimene pooltund kulub varustuse jagamisele, mängukoha ülevaatamisele, instruktaazile, reeglite ja ohutusnõuete tutvustamisele ning positsioonidele minekuks. 4 tunni vältel saate mängida läbi erinevad mängustenaariumid ja vajadusel mängude vahel ka puhata. Pikema soovitava mänguaja puhul lisandub 5€/tunnis komplekti kohta.

Kui palju peaks olema osavõtjaid ? :
Kõige paremad üritused on toimunud keskmiselt 14-20 osavõtjaga, kuid ka väiksema osalejate arvuga kujuneb üritus kindlasti meeldejäävaks ja toredaks.  Osavõtjate arvule meiepoolt piiranguid ei ole, kuid meie soovitusel võiks olla osavõtjaid vähemalt 8-10 inimest. Suuremate gruppide ja aja puhul on meil hea meel pakkuda erinevaid soodustusi, mida juba broneerimisel näete ning soodustusi võib tulla olenevalt personaalsest pakkumisest veelgi.

Kui palju peaks ühe komplekti kohta kuule arvestama ? :

Kõik sõltub kui intensiivselt soovite mängida. Tavaliselt kuulide kogust ette ennustada ei anna ja on täiesti mõistlik jätta igale relvale alguses 1 pakk (500tk) kuule, sest kohapeal saab instruktorilt kuule vajadusel juurde osta.

Kas valida lisavarustust ja miks ? :
Airsoftil nagu ka teistel ekstreemspordi aladel on omad riskid, kuid kasutades lisakaitsevarustust (mask, vest, kiiver, kindad, põlve-ja küünarnukikaitsmed) ja järgides ohutusreegleid, ei kujuta airsoft mängijatele mingit ohtu. Lisavarustus aitab luua veelgi reaalsemat olukorda ja suuremat elamust Kindlasti soovitame kaitsta näo ja peapiirkonda, kuna tabamused nendesse kohtadesse tunduvad kõige valusamad.  Samuti soovitame kasutada võimalusel kõike pakutavat lisavarustust.

Miks ma vajan instruktorit ? :
Instruktori vajadus tuleneb nii meie, kui ka Teie huvidest. Instruktori ülesanne on väljastada Teiepoolt tellitud varustus, instrueerida Teid relvade ja varustuse kasutamisteabe- ja oskustega, kontrollida Teie huvides üle ürituse läbiviimiskoha ohutust ja nõuetele vastavust. Käia välja soovi korral mängustsenaariumeid, pakkuda kasutajatuge juhuks kui aku peaks tühjaks saama või kuulid otsa lõppema ning Teie ürituse lõpus koguma kokku varustuse ning ise ära viima. Samuti võib kokkuleppel olla instruktor Teile lisaliikmeks mängu läbiviimisel.

Kas on ka  osavõtu vanuselimiit? :

Aksepteerime vanuses alates 12-18a – selles vanusevahemikus isikud peavad võtma vanema kirjaliku nõusoleku, kuhu on märgitud vanema nimi, isikukood ja aadress. Tekstist peab olema võimalik üheselt aru saada, et vanem on teadlik oma lapse tegevusest ja võtab vastutuse tema tegude ja seisundi eest enda kanda. Kinnitama,et laps tutvunud kehtivate reeglitega ja on nõus nende täitmisega. Aksepteerime ka, kui lapsevanem on ise kohal ja jälgib lapse tegevust.
Vanuses 18-….. Tere tulemast, kui aga soovi ja jaksu on!

Mida peaks selga panema, mida kaasa võtma? :
Olenevalt Teiepoolse ürituse pikkusest soovitame riietuda osalejale endale mugavalt ning arvestada, et adrenaliinirohke mängu käigus võivad riided määrduda või katki saada. Jalanõud võiksid olla kõva tallaga ning kaitsta jalgu teravate esemete, klaasikildude, erineva maastiku, ilmastikuolude jm eest.Airsoft24 kaitseriietust ei paku!Kaasa võite võtta veel vastavalt soovile süüa-juua või mis iganes soovite, mis Teie elamuse sobilikumaks ja meeldivamaks muudaks.

Kus mängida?:
Mängukoha valite Teie, kuid reeglid meil mängukohtadele siiski on ja neid eirates on meil õigus teenusepakkumine ühepoolselt ilma raha tagastusvõimaluseta koheselt lõpetada.Mängukohta valides olge kindel et see oleks:
Ohutu kõigile osavõtjatele ka juhul kui suures adrenaliinitulvas ei jõua vaadata kuhu hüpatakse või jookstakse.
Teil on luba mängukoha kasutamiseks selle haldaja või omaniku poolt.
Eraldatud ülejäänud inimestest/loomadest ja elamuhoonetest ja elamualadest, kus elavad ka teised inimesed/loomad ja näiteks möödakäiv naabritädi kuuliga pihta ei saaks või naabrid Airsoft relva nähes Teile Politseid ei kutsuks.)
Mängualal kasutatavad hooned ei tohi olla varisemisohtlikud või liigselt lagunenud, mis kujutab selle sees või lähedalolevale mängijale ohtu hoone detailide või hoone pealekukkumise või mängijale hoone kasutamisel  allakukkumise- või muu ohu näol. Ei tohi olla kasutatavas hoones või territooriumil teravaid esemeid, hunnikuid, seadmeid ja moodustisi mille otsakukkumisel või-jooksmisel oleks rängad tervisekahjustused  või tagajärjed.
Mängu käigus ei tohi kahjustada saada meie, teie või kolmanda osapoole vara ja tervis. Iga tagajärje, kahju, õnnetuse eest vastutab konkreetselt selle põhjustanud isik.
Kui te ei ole kindel , kas Teiepoolt valitud mängukoht on sobilik, võite kindlasti võtta meiega ühendust kontaktandmetel.

Kuidas maksta?
Tasuda saab ettemaksuna arve alusel või kohapeal sularahas.

Kas ilmastikuolud mõjutavad mängimist? :
Üldiselt on Airsoft varustus väga ilmastikukindel kõigil aastaaegadel, kuid  paraku talvel temperatuuriga alate alla -0 C kestavad akud vähem. Kahjuks me miinuskraadidega ja talvel teenusepakkumist mängijate ohutuse huvides ei osuta.  Mis puutub aga vihmasesse ilma, siis ka meie saame aru, et vihmaga ei ole just kõige meeldivam mängida. Siis lepime lihtsalt uue mänguaja kokku.

Kui suur võib tulla transporditasu?
Transpordi hinnaorientiiriks on väljaspool Lääne- Virumaad hetkel 0,35€ /kilomeeter Teie soovitud asukohani.Meie oleme alati huvitatud Teile teenuse pakkumisest.Transpordi hinnad on orienteeruvad esmase ülevaate saamiseks ning hindu saame korrigeerida vastavalt Teie tehtud broneeringule. Hinda võivad mõjutada grupi suurus, lisavarustus, tellitud ajapikkus ja broneeringute sagedused jne. Muudatusi võime teha meie enda soovist , võimalustest ja konkreetse hetke olukorrast.Kõige otstarbekam on jagada transpordi kulu mängijate arvu vahel.Küsi pakkumist lähemalt info@airsoft24.ee

Küsimused : 
Kas ma saan valida ürituse aega, varustust ja muud ka individuaalselt ? Ikka. Kirjutage meile oma soovidest info@airsoft24.ee ja saame kokkuleppele.